Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Integruota nuotolinė pamoka

2021 05 08


 
Gegužės 6 d. SAP 20/1 grupės apdailininko specialybės vienuoliktokams buvo pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Mes – Europos dalis“.
Pamokos pradžioje bibliotekininkė Regina Matulienė pakalbėjo apie Europos Sąjungą, pristatė jos istoriją, parodė knygas, kuriose galima rasti visą informaciją apie Europą, suorganizavo diskusiją „Kas yra europiečiai ir pati Europa?“. Kalbėta apie europiečių teises laisvai judėti, apsigyventi ir studijuoti kitose Europos Sąjungos šalyse. Pristatė labiausiai nuo Lietuvos nutolusią ES šalį -Portugaliją, pasidalino asmeniniais įspūdžiais iš kelionės po Lisabonos, Porto ir Aveiro miestus. Iš pateiktų nuotraukų mokiniai pamatė tai šaliai būdingus architektūros stiliaus elementus, gatvės grindinio, sienų mozaiką. Tai buvo naudinga pamokos dalyviams būsimiems apdailininkams. Mokiniai turėjo puikią galimybę pasigrožėti Portugalijos išskirtine gamta, vandenyno pakrančių vaizdais ir kitais fotoaparatu užfiksuotais kultūros elementais.
Anglų kalbos mokytoja Ina Šidlauskienė pristatė oficialų Europos Sąjungos puslapį https://europa.eu/european-union/index_en?fbclid=IwAR2XHDaC2XG-_hgk540BNvV41-wpNk_CXf61k7jfVVrcmpVYMD7KYusgE0Y, kuriame galima rasti visomis ES kalbomis informaciją iš įvairių Europos Sąjungos šalyse vystomų sričių.
Mokytoja taip pat pristatė Europos Sąjungos dienos proga organizuojamą Europos egzaminą puslapyjehttps://europosegzaminas.lrt.lt/?fbclid=IwAR1YlrBVbVAulzXyNT6fqbptEXAb_AjMiNjA8RDbTO2jSyvedWjLrv-Xql0, kuris vyks 2021-05-07 . Mokiniams buvo suteikta galimybė dalyvauti bandomajame egzamine ir pasitikrinti savo žinias, prisijungus adresu: https://europosegzaminas.lrt.lt/egzaminas/isbandyk
Pamokos laikas prabėgo greitai, bet naudinga informacija ir susidomėjimas Europos Sąjunga liko, nes šiomis dienomis keliauti galime tik virtualiai.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x