Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Statybos skyriaus mokiniai jungiasi prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos ,,MATAU TAVE“

2020 10 22


 LRT ir laidos „Tūkstantmečio vaikai“ kūrėjai jungiasi prie Europos transliuotojų sąjungos (angl. EuropeanBroadcastingUnion, EBU) tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „SayHi“ ir kartu su kitais visuomeniniais transliuotojais iš Europos bei Japonijos kviečia vaikus būti draugiškais vieni kitiems, priimti kiekvieno išskirtinumus ir visiems kartu atlikti bendrą dainą bei šokį, simbolizuojančius pakantumo ir draugystės idėjas. Akcijos kulminacija taps lapkričio 12 d. vienu metu transliuojama visų iniciatyvos dalyvių Europoje ir Japonijoje atliekama daina ir šokis. Statybos skyriaus šaunių mokinių komanda taip pat jungiasi prie šios iniciatyvos ir, išmokę vieną šokio dalį, nufilmavo. Filmuotas epizodas bus sujungtas su Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių tarybos bendrai kurtu filmuku, kuris bus siunčiamas į LRT.

www.youtube.com/watch


Mokinius iniciavo metodininkė D. Parnarauskaitė, matematikos mokytoja D. Banytė, kūno kultūros mokytojas R. Savickas, socialinė pedagogė E. Remeikienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x