Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

STEAM programos kursas Romuvos progimnazijai, Lieporių ir Sporto gimnazijai

2020 10 21


 Šiaulių PRC Statybos skyriuje vyksta STEAM programos mokymai: „Braižymas ir kompiuterinis projektavimas AutoCAD programa“ ir „Baldų ir interjero projektavimas AutoCAD programa“. Mokymai vyksta Šiaulių Romuvos progimnazijos, Lieporių gimnazijos ir Sporto gimnazijos mokiniams.
Mokiniai sužino, kaip ir kokiais tikslais naudoti AutoCAD programą, mokosi naudotis programos vaizdo valdymo, projektavimo ir redagavimo įrankiais, atlieka nesudėtingų detalių ir konstrukcijų projektavimo ir braižymo darbus dvimatėje ir trimatėje erdvėje, kuria projektus, juos atspausdina. Mokiniai supranta, kas yra brėžinys, eskizas. Ugdytiniai išmoksta erdvinio mąstymo, kūrybiškumo. Mokymus veda mokytoja Irena Urmonienė.
Mokiniai, pabaigę brėžinius, pagamins ir savo rankomis surinks lentynas, išgręš skyles, sutvirtins. Pagamintą gaminį pagal brėžinius padės surinkti stalių profesijos mokytojas Gintaras Jevarauskas. Dirbusieji gaminį panaudos savo kambaryje. Mokiniai suruoš darbų parodą savo mokykloje.

Profesijos mokytoja I. Urmonienė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x