Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Paminėta Tarptautinė raštingumo diena

2020 09 11


 Naujuosius mokslo metus Šiaulių PRC Statybos skyrius pradėjo dailyraščio konkursu, skirtu Tarptautinei raštingumo dienai, kurią pasaulis švenčia rugsėjo 8-ąją, paminėti. Anot dainininko A. Mamontovo, „Raštingumas – tai ne tik mokėjimas rašyti ar skaityti, bet ir gebėjimas priimti, suvokti ir atsiliepti į užrašytą žodį.“ Juk raštingumo pradmenys įgyjami dar mokykloje, o įgūdžiai tobulinami visą gyvenimą.
Kalba – vienas svarbiausių tautos požymių greta istorijos ir papročių. Norint, kad ji gyvuotų, reikia išsaugoti jos vartojimą, siekti visuotinio raštingumo. Juk raštingam žmogui lengviau pažinti pasaulį – toks žmogus gali jaustis laisvas. Raštingumo gimtąja kalba reikia, kad nepaskęstume visuotiniame raštingume.
Gražiausiai tekstą rašė ir I vietą laimėjo I kurso apdailininko specialybės SSA20 grupės mokinys Amandas Jocius. II vieta atiteko I kurso apdailininko specialybės SAP20/1 grupės mokiniui Matui Mikšiui, o III vieta skirta II kurso apdailininko (statybininko) specialybės SAP19/2 grupės mokiniui Matui Budraičiui.
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems, puoselėjantiems gimtąją kalbą.

Lietuvių k. ir literatūros mokytoja J. Varanauskaitė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x