Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimas – skyriaus bendruomenės varžytuvės ,,Mes žinome geriau“.

2020 02 14


 Žmogus gimsta šiam pasauliui, kad jį apšviestų, skaidrintų ir gražintų. Ir nesvarbu, kaip toli nueisime, kiek valstybinių sienų pereisime, mums niekada nepavyks nusimesti to, ką atsinešame gimdami. Jis žiūri į pasaulį pro tėvynės šydą, kurį jam praėję amžiai ir buvusios kartos paliko. Tėvyne alsuoja žmogaus dvasia, o tėvynė – žmogumi.
Protėvių galybė ir vienybė saugojo ir šiandien tebesaugo mūsų tėvynę nuo ištirpimo gausesnių kaimynų jūroje. Į tėvynės laisvę eita netrumpu ir skaudžiu keliu, todėl belėkdami kasdienybės dulkėse, kasmet artėjant vasario 16-ajai, sustojame klausdami savęs, kas man yra tėvynė?
Į šį klausimą vasario 13 d. skyriaus bendruomenė atsakė varžytuvėse ,,Mes žinome geriau“. Mokiniai kartu su mokytojais, atlikdami užduotis, demonstravo ne tik žinias apie Lietuvą, jos istoriją, bet ir išmonę, kūrybinį bei kritinį mąstymą. Šis renginys buvo puikus įrodymas, kad atsakomybė už išsaugotą tėvynę, neslegia mūsų pečių. Tai – jėga, skatinanti svajoti, gyventi, džiaugtis, kurti, dirbti čia, savo Tėvynėje, savo Lietuvoje.
Dėl meilės ir pagarbos Lietuvai, jos istorijai varžytis neįmanoma, todėl visiems varžytuvių dalyviams buvo įteiktas sotus ir vienybę įprasminantis prizas – pica. Už šią netikėtą dovaną skyriaus bendruomenei esame dėkingi seimo nariui V.Simulik.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x