Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Stendinis pranešimas „Tradicinė žemaičių kaimo architektūra“

2020 01 31


 2020 m. sausio 30 d. buvo pristatyta stendinė informacija „Tradicinė žemaičių kaimo architektūra“ apdailininko (statybininko) specialybės SAP19 grupės mokiniams ir mokyklos bendruomenei. Tai dalis mokyklinio projekto Pasaulinei architektūros dienai paminėti.
Architektūra yra bendruomenės kultūros išraiška, perteikiama ne tik pastato formomis, erdvėmis, konstrukcijomis, bet ir savitu mąstymo būdu. Europos šalyse gaivinami senieji amatai ir ieškoma būdų, kaip išsaugoti tradicijos tęstinumą.
Daug kas galvoja, kad senoji kultūra pasenusi, neatitinka mūsų gyvenimo tempo, būdo ir poreikių, tačiau taip nėra. Pasaulis grįžta prie medinių namų, nes jie pripažįstami kaip sveikiausi, ekologiškiausi, tinkamiausi žmogaus gyvenamajai aplinkai, ypač mūsų klimato sąlygomis.
Mokiniai susipažino su žemaičių kaimo senosios statybos ypatumais, turėjo galimybę suprasti, kad senųjų statinių likimas priklauso nuo žinių, sugebėjimo ir supratimo, kaip pastatus prižiūrėti, tvarkyti ir naudoti.

B. Gedgaudienė ir V. Navickienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x