Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Pamokos netradicinėje erdvėje

2020 01 23


Tęsiasi gražus bendradarbiavimas su UAB "Tikkurila" atstovais Lietuvoje. Sausio 21 dieną mūsų skyriaus apdailininko (statybininko) specialybės SAPp19 ir SAK18 grupių mokiniai dalyvavo netradicinėse teorinio ir praktinio mokymo pamokose tema „Medinių paviršių apdaila“, kurios vyko Vilniuje įsikūrusioje „Tikkurila akademijoje“.
Akademijos vadovas Rokas Vičkus teorinio užsiėmimo metu supažindino su medienos apdailos galimybėmis, apdailai skirtais produktais, įrankiais, jų teisingu panaudojimu.
Pasivaišinę picomis, mokiniai teorines žinias pabandė pritaikyti praktiškai – lakavo, dažė, beicavo medienos ruošinius. Kadangi UAB „Tikkurila“ yra oficialus ANZA produktų atstovas Baltijos šalyse, mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir dirbti su šios įmonės kuriamais įrankiais, pasižyminčiais aukšta kokybe ir ergonomiškumu.
Mokiniams, dalyvavusiems pamokose, bus įteikti sertifikatai. Netradicines pamokas organizavo ir mokinius lydėjo profesijos mokytoja Vilma Raupytė.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x