Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

STEAM programos kursas „Baldų ir interjero projektavimas AutoCAD programa“

2019 12 13


 Šiaulių PRC Statybos skyriuje Simono Daukanto gimnazijos mokiniai baigė STEAM programos kursą „Baldų ir interjero projektavimas AutoCAD programa“.
Mokiniai sužinojo, kaip ir kokiais tikslais naudoti AutoCAD programą, išmoko naudotis programos vaizdo valdymo, projektavimo ir redagavimo įrankiais, atliko nesudėtingų detalių ir konstrukcijų projektavimo ir braižymo darbus trimatėje erdvėje, kūrė projektus, juos atspausdino. Mokiniai suprato, kas yra brėžinys, eskizas. Ugdytiniai išmoko erdvinio mąstymo, kūrybiškumo. Mokymus vedė mokytoja Irena Urmonienė.
Mokiniai, pabaigę brėžinius, pagamino ir savo rankomis surinko lentynas, išgręžė skyles, sutvirtino. Surinkti ir pagaminti gaminį pagal brėžinius padėjo stalių profesijos mokytojas Gintaras Jevarauskas. Dirbusieji gaminį panaudos savo kambaryje. Mokiniai džiaugėsi savo pagamintais darbais. Mokytoja Elida sako: džiaugsminga diena Ii klasės mokiniams. Rankose jų pačių projektuotos ir sumontuotos lentynos! Ar buvo lengva? O ne, be rimto darbo rezultatas neateina.
Mokiniai suruoš darbų parodą savo gimnazijoje.


Profesijos mokytoja I. Urmonienė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x