Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Centro mokinių raiškiojo skaitymo konkurse – III-oji vieta

2019 12 11


 Skaitymas – ne savaime išmokstama, o pastangų reikalaujanti protinė veikla, nes raštas yra užkoduota kalba. Gebėjimas skaityti yra sudėtingas procesas: pirmiausia mokomės pažinti raides, jas jungti į skiemenis, po to – į žodžius, sakinius. O kai raidės išauga į prasmę turinčius sakinius, turime atsiminti, ką perskaitėme, ir suvokti, kas pasakyta. Skaitydami mes pažįstame pasaulį, laviname vaizduotę, todėl tai tampa žinių kaupimo įrankiu. O kai skaitant gimsta įtaigus kalbėjimas, išraiškingas teksto interpretavimas, tai išauga į raiškųjį skaitymą.
Siekiant ugdyti mokinių meninio žodžio suvokimą, centre kasmet tradiciškai organizuojamas raiškiojo skaitymo konkursas. Šiemet gruodžio 11 d. vykusiame konkurse Statybos skyriui atstovavo Liutauras Šalkauskis (SAK18 gr.). Jis konkurse laimėjo III-iąją vietą. Sveikiname ir džiaugiamės mokinio kūrybiškumu.

Lietuvių kalbos mokytoja F.Klevinskienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x