Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Tradicinė kasmetinė popietė – viktorina „Perpetual Wanderlust“

2019 11 28


 
Jau tapo tradicija kasmet organizuoti virtualią kelionę mokiniams popietės metu. Ir šiais metais lapkričio 27 d. Statybos skyriuje vyko popietė – viktorina „Perpetual Wanderlust“.
Renginio metu mokiniai papildė savo anglų kalbos žodyną ir, atlikdami įvairias užduotis, turėjo galimybę susipažinti su užsienio šalių kultūriniais aspektais, pasiekimais, įžymiomis vietovėmis, garsiais žmonėmis.
Renginį padėjo organizuoti Statybos ir Prekybos bei verslo skyrių šie mokiniai: Saulius Škėla, Ieva Venckutė, Agnė Čepaitė, Ieva Vilaitė ir Auksė Vitkauskaitė.
Viktorinoje dalyvavo atstovai iš Statybos, Mechanikos, Prekybos ir verslo skyrių, sudarę šešias komandas. Renginio metu mokiniai stropiai atliko pateiktas užduotis, mintimis pakeliavo po skirtingas pasaulio šalis, susipažino su Didžiosios Britanijos kelionių kultūra ir tradicijomis bei virtuve. Nugalėtojais tapo Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai (Benas Tijūnaitis ir Gabija Martinaitytė), II-ąją vietą užėmė Statybos skyriaus atstovai (Lukas Lymantas ir Rokas Rudnickas), III-ioji vieta atiteko Mechanikos skyriaus mokiniams (Jordanui Paužuoliui ir Mantui Petraičiui).
Sveikiname noriai dalyvavusiuosius renginyje.
Popietę - viktoriną organizavo Statybos skyriaus anglų kalbos mokytojos Natalija Abrosimova ir Ina Šidlauskienė.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x