Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Integruota anglų kalbos pamoka „Lietuva Europoje“

2019 05 10


 Gegužės 9 d. Europos Sąjungos dienai paminėti Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriaus bibliotekoje I kurso apdailininko (statybininko) specialybės SAP 18/1 gr. mokiniams buvo pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Lietuva Europoje “.

Pamokos pradžioje bibliotekininkė Regina Matulienė papasakojo apie Lietuvos kelią į Europos Sąjungą, jos kūrimosi istorinius faktus. Mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias atsakydami į bibliotekininkės pateiktus klausimus.

Pasiskirstę į keturias grupes mokiniai turėjo progą pasivaržyti tarpusavyje ir parodyti, ką žino apie Europos Sąjungą. Anglų kalbos mokytoja Ina Šidlauskienė pateikė mokiniams užduotis anglų kalba geografinių terminų, šalių simbolių pakartojimui. Ugdytiniai pažymėjo žemėlapyje šalis, nustatė šalių vėliavas, turėjo atpažinti pateiktą posakį Europos Sąjungos kalbomis.

Anglų kalbos mokytoja Natalija Abrosimova angliškai mokinius paskatino prisiminti, kokiu tikslu buvo sukurta Europos Sąjunga. Mokiniai noriai įsijungė į diskusiją.

Integruotoje pamokoje mokiniai, kalbėdami angliškai, turėjo puikią galimybę lavinti kalbinius įgūdžius.

 

Bibliotekininkė Regina Matulienė pristatė naujausių knygų parodą, skirtą Europai, supažindino su Europos Sąjungos sukūrimo istorija, papasakojo, kur galima rasti informacijos ne tik keliaujant po Europos Sąjungos šalis, bet ir ieškant darbo, kalbėjo apie Europos šalių kultūras, tradicijas, priminė kalbų mokymosi svarbą.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x