Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Mūsų centro kompiuterinio projektavimo operatoriai - vieni iš geriausių šalyje

2017 12 15


 Š.m. gruodžio 14 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko nacionalinis kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo atstovai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių profesinio mokymo įstaigų. Šiaulių profesinio rengimo centrui atstovavo II kurso mokiniai Laima Skridailaitė ir Gintaras Gasėnas. Mokinius konkursui parengė profesijos mokytoja Irena Urmonienė. Mūsų mokiniai konkurse pademonstravo puikius projektavimo įgūdžius. G.Gasėnui už kokybiškai ir originaliais sprendimais atliktą užduotį pripažinta III vieta iš 10 konkurso dalyvių. L. Skridailaitė užėmė penktą vietą. Sveikiname Gintarą ir jo mokytoją!
Kol mokiniai varžėsi konkurse, profesijos mokytojai diskutavo prie apskrito stalo ir dalijosi kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulinės programos išbandymo patirtimi, parengė pasiūlymą Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centrui dėl modulinės programos tobulinimo.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x