Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Mokymai pagal STEAM programą

2017 11 17


 Statybos sektoriniame praktinio mokymo centre prasidėjo mokymai „Braižymas ir kompiuterinis projektavimas Autocad programa“ Lieporių gimnazijos mokiniams. Mokymus finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė pagal STEAM programą. Mokymų programa buvo parengta siekiant plėtoti gimnazistų inžinerines kompetencijas, atskleisti jų kūrybiškumą. AutoCad programa buvo pasirinkta todėl, kad ji viena iš universaliausių projektavimo ir braižymo darbams atlikti. Tai projektavimo programa, kurią turi įsisavinti aukštųjų mokyklų inžinerinių specialybių studentai.
Programa skirta gimnazistams, pasirinkusiems braižybos dalyką, siekiantiems įgyti pirmines braižybos, kompiuterinio projektavimo, naudojantis AutoCad programa, kompetencijas. Programos metu bus lavinami mokinių skaitmeninio raštingumo, erdvinio mąstymo, kūrybiškumo, savarankiškumo bendrieji gebėjimai, lavinama vaizduotė. Programą baigę mokiniai suvoks brėžinio, kaip daikto, proceso ar reiškinio grafinio vaizdo svarbą ir reikšmę. Tai labai aktualu jaunuoliams, besiruošiantiems studijuoti automatikos, mechanikos inžinerijos, informacinių technologijų, statybos, architektūros ir dizaino studijų programas.

Mokymus veda profesijos mokytoja Irena Urmonienė

Daugiau

www.siauliai.lt/lit/STEAM-ir-INOSTART--Siauliai-investuoja-i-jaunima/8296

 

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x