Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Integruota pamoka

2021 09 09


 Rugsėjo 8 d. I kurso virėjo specialybės PV21 grupės mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Informacijos paieška“. Pagrindinis šios pamokos tikslas – padėti jauniems žmonėms susirasti reikalingą informaciją internetinėje erdvėje. Jauniems žmonėms reikia žinoti ir mokėti, kaip atsirinkti ir valdyti informacijos paiešką. Pastaruoju metu beveik visos bibliografinės duomenų bazės prieinamos internete per įvairias informacijos paieškų tarnybas, taip pat ir tiesiogiai iš leidėjų. Internetinė paieškos sistema suteikia galimybę surasti naujausią, aktualiausią, reikalingiausią informaciją, tinkamai parinkus raktinius žodžius dominančia tema.
Pamokos metu bibliotekininkė R. Matulienė pristatė Šiaulių profesinio rengimo centro bibliotekos puslapį, MOBIS elektroninį katalogą, parodė, kokios duomenų bazės prieinamos internete. Mokiniai sužinojo, kad Statybos skyriaus bibliotekoje galima pasiimti ne tik vadovėlius, grožinę literatūrą, bet ir pasinaudoti kompiuteriais, kitais ištekliais, ieškant informacijos.
Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė mokiniams skyrė užduotį susirasti internete senovinės smulkiosios tautosakos kūrinį ir atlikti tam tikrą užduotį šiuolaikine anglų kalba.
Pamokos metu mokiniai suvokė, kad tikslinga paieška yra puiku, nes labai sutaupo laiką.

Bibliotekininkė R. Matulienė ir anglų k. mokytoja I. Šidlauskienė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x