Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Edukacinis užsiėmimas netradicinėje aplinkoje

2021 09 09


 2021 metų rugsėjo 9 dieną antro kurso apdailininko specialybės SAP20/1 grupės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje – edukaciniame užsiėmime, kurį Šiaulių P. Višinskio bibliotekos mokymo salėje vedė vyresnysis bibliotekininkas – edukatorius Reinaldas Šulskis. Glaustai, bet informatyviai pamokos vedėjas papasakojo apie komiksų kūrimo istoriją, atlikimo technikas pieštuku, tušu bei programinės įrangos technologijomis ir užsiminė apie dabartinius kitų šalių ir Lietuvos autorius bei jų kūrinius – komiksų knygas. Vyko trumpa diskusija, tad mokiniai taip pat dalinosi savo pastebėjimais. Paskyrus užduotį renginio dalyviai noriai įsitraukė į užsiėmimą, pasidalinę grupelėmis komiksais išreiškė savo pastebėjimus, idėjas, svajones mokytojo pasiūlyta tema „Kas laukia Lietuvos po 10 metų?“. Kūrybinio įkvėpimo įgyvendinimo metu mokiniai galėjo klausytis vyr. bibliotekininko ir anglų kalbos mokytojos diskusijos apie literatūros kūrinių bei jų pateikimo komiksų forma būdus skirtingose kultūrose, atlikimo technikų subtilybes, kurias tik neseniai pradėjo taikyti ir Lietuvos komiksų kūrėjai, taip pat galimą praktinį pritaikymą kitose sferose nei literatūroje, Japonijos meno įtaką šiuolaikiniam minties perteikimui ir ar jis tinka lietuvio mentalitetui, šio meno perspektyvas Lietuvoje. Išsekus kūrybiniam darbui skirtoms minutėms, susirinkusieji pristatė savo vizijas. Edukatorius liko maloniai nustebintas gražiais palinkėjimais Lietuvai, sugebėjimu išreikšti mintis vaizdais.
Prieš išvykstant vyr. bibliotekininkas aprodė įdomiausius Šiaulių P. Višinskio bibliotekos užsiėmimų kambarius, pagrindines skaityklas, pasidalino vyksiančių renginių informacija, kvietė ir vėl apsilankyti.

Anglų k. mokytoja I. Šidlauskienė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x