Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Virtualus Globalus jaunimo festivalis ,,GJF”

2021 06 26


 Birželio 11 - 23 dienomis Lietuvos vaikų ir jaunimo centras prisijungė prie Anna Lindh“ fondo virtualaus maratono, kuris kvietė dalyvius diskutuoti lygybės, tarpkultūriškumo, jaunimo įsitraukimo bei kitomis socialinėmis ir ekologinėmis temomis ir organizavo ,,GJF” virtualų Globalų jaunimo festivalį”. Jo metu vyko daug įdomių paskaitų, diskusijų ir meno dirbtuvių. Satybos skyriaus I ir II kurso mokiniai dalyvavo virtualioje diskusijoje ,,Kaip kelionė praturtina asmenybę”. Joje savo patirtimi dalijosi keliautojas, breiko populiarintojas, šokėjas Rokas Šaltenis. Taip pat dalyvauta diskusijoje - užsiėmime ,,Galim tvariau – kartu pokyčių link!“, kurio metu sužinota, kaip galime gyventi bei keliauti tvariau, nekeičiant savo gyvenimo būdo kardinaliai. Dalyvauta internetiniame žaidime ,,Tarp mūsų / among all of us“. Šis 11 – 19 m. vaikams skirtas žaidimas padeda suprasti, kas yra internetinės patyčios ir neapykantos kalba.
Užsiėmimo metu sprendėme rebusą, kodėl Xan ir Nick neberašo tinklaraščio. Virtualų festivalį užbaigė viktorina kahoot.com. Jos metu pasitikrinta, kas sužinota naujo ir įdomaus. Diskutuojant, bendraujant, dalijantis žiniomis ir patyrimais, galima ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus.

Socialinė pedagogė E. Remeikienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x