Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

KARJEROS DIENA

2021 06 06


 Kiekvienas žinome, kaip svarbu dirbti savo mėgstamą darbą. O kaip žinoti, kas tau tinka ir patinka? Siekiant, kad mokiniams būtų lengviau suprasti, kuo įdomios ir savitos yra profesijos, kad jie lengviau galėtų atrasti save, birželio 03 dieną Gruzdžių vaikų socializacijos centro auklėtiniams buvo organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta karjeros ugdymui.
Statybos skyriuje vyko pokalbis apie karjeros planavimą, Lietuvoje veikiančią profesinio mokymo sistemą, profesinio mokymo programų pasirinkimo galimybes. Mokiniai susipažino su Šiaulių profesinio rengimo centro struktūra, skyriais ir juose įgyvendinamomis mokymo programomis.
Svečiams buvo organizuota išvyka į Šiaulių PRC Mechanikos skyriaus specialiųjų statybos darbų praktinio mokymo centrą. Centre dirbantys profesijos mokytojai papasakojo ko ir kaip mokosi būsimieji suvirintojai, elektrikai, šaltkalviai ir automobilių mechanikai. Mokiniai apžiūrėjo mokomąsias dirbtuves, juose esančią technologinę įrangą.


Mokiniai buvo smalsūs ir dėmesingi, aktyviai uždavinėjo klausimus. Karjeros dieną organizavo profesijos mokytojai Vilma Raupytė ir Laimonas Briedis.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x