Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Respublikinis socialinio plakato konkursas „Šalia mūsų ar už sienos“

2021 05 20


 Kovo – balandžio mėn. bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai buvo kviečiami dalyvauti socialinio plakato konkurse „Šalia mūsų ar už sienos“. Konkursą organizavo Klaipėdos Vitės progimnazija kartu su partnere - Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąja biblioteka, globojo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
Konkurso dalyviai buvo kviečiami sukurti socialinį plakatą, kuris skatintų toleranciją ir specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių įtrauktį, perduotų svarbią žinią, kad mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, turi tokias pačias teises ugdytis bendrojo ugdymo mokykloje su kitais bendraamžiais, būti lygiaverčiais mokyklos bendruomenės nariais. Šiaulių PRC Statybos skyriui atstovavo SAP19 ir SDT20 grupių mokiniai, kurie pasitelkę savo kūrybinius gebėjimus ir idėjas sukūrė socialinius plakatus. SAP19 gr. mokiniai Nedas Misius, Edvinas Žvirgždas ir Paulius Krištopaitis tapo II vietos laimėtojais savo amžiaus grupėje. Mokinius dalyvauti konkurse paskatino specialioji pedagogė Kristina Rimeikienė, socialinė pedagogė Egle Remeikienė ir profesijos mokytoja Vilma Grigaliūnaitė.
Konkursiniai darbai nuo gegužės 7 d. iki gegužės 28 d. eksponuojami Klaipėdos Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje. Vėliau konkurso nugalėtojų darbų parodą planuojama eksponuoti ir kitose savivaldybėse.
Specialioji pedagogė Kristina Rimeikienė, socialinė pedagogė Eglė Remeikienė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x