Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Renginių ciklas, skirtas Žemės dienai paminėti

2021 04 02


 Pasaulinė Žemės diena mus visus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo. Kiekvienas turime ir galime prisidėti tausodami ir tvarkydami savo aplinką, remdamiesi ekologijos principu. Statybos skyriuje Pasaulinei Žemės dienai paminėti kovo mėnesį vyko renginių ciklas:
Kovo 4 dieną Statybos skyriuje startavo renginių ciklas, skirtas Žemės dienai paminėti. I kurso mokiniai jungėsi prie nuotolinės respublikinės aplinkosauginės konferencijos mokiniams „Įdomioji ekologija".
Kovo 10 dieną Statybos skyriaus SAP19/1 ir SDT20 grupės mokiniai jungėsi prie Vilniaus universiteto organizuoto webinaro „Plastikiniai maišeliai: iššūkiai ir galimybės“. Temą pristatė Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto profesorius Ričardas Matuška.
Kovo 18 dieną Statybos skyriaus 6 mokytojai: D. Banytė, D. Parnarauskaitė, E. Remeikienė, R. Savickas, R. Kvedarienė ir G. Jevarauskas, dalyvavo „Žaliosios olimpiados odisėjos” inicijuotame seminare mokytojams „Aplinkosauginio ugdymo link”. Seminare, padedant Lietuvos universitetams, apžvelgtos tvarios aplinkos, žiedinės ekonomikos, klimato kaitos bei atliekų tvarkymo temos, „Žaliojo kurso” reikšmė ir įgyvendinimo būdai.
Kovo 17 dieną Statybos skyriaus I kurso mokiniai jau trečią kartą jungėsi į Vilniaus universiteto organizuojamą paskaitą. Šį kartą buvo aptarta tema „Kas yra klimato kaita?“ Temą atskleidė Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros profesorius Egidijus Rimkus.
Kovo 19 dieną Statybos skyriaus bendruomenė, I ir II kurso mokiniai, mokytojai, dalyvavo virtualioje pamokoje „Išsaugokime mūsų žemę“. Pamoką vedė Virginijus Sinkevičius (eurokomisaras), Simonas Gentvilas (aplinkos ministras), Marius Čepulis (ornitologas) bei Laima Česonienė (profesorė).
Kovo 22 d. buvo minima ,,Pasaulinė vandens diena“, šiai dienai paminėti į Mano dienyną mokiniams buvo siunčiami kryžiažodžiai apie vandenį ir jo naudą, taip pat skaidrės pasitikslinti jau turimas žinias ir sužinoti įdomių naujų dalykų. Pirmiems 5-iems greičiausiai ir teisingiausiai išsprendusiems kryžiažodį buvo skiriami ŠVSB įsteigti prizai.
Kovo 29 dieną Pasaulinei Žemės dienai skirtos medelių sodinimo akcijos „Atkurkime savo Žemę“ sodinukas – svyruoklis beržas ir komposto maišas atkeliavo į Šiaulių PRC Statybos skyrių. Statybos skyriaus SSA20 gr. staliaus specialybės vaikinai medelį pasodino mokyklos teritorijoje.


Renginių ciklo, skirto Žemės dienai paminėti, organizatoriai: matematikos mokytoja Daiva Banytė, socialinė pedagogė Eglė Remeikienė, istorijos mokytoja Danguolė Parnarauskaitė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x