Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Virtuali netradicinė pamoka - seminaras „Kaip kurti verslą? Verslo pradžia“

2021 02 25


 Apdailininko (statybininko) specialybės SAPp19 gr. mokiniams 2021 metų vasario 23 dieną buvo organizuota ir pravesta virtuali netradicinė pamoka - seminaras „Kaip kurti verslą?

Verslo pradžia“. Seminarą vedė VŠĮ „Versli Lietuva“ regionų koordinatorė Egidija Žiedaitė. Lektorė pasakojo, kad savo verslo norėtų imtis kas trečias ar net kas antras šalies gyventojas, tačiau realybėje kalbos apie darbą sau į verslo liudijimą, individualiąją įmonę, mažąją bendriją ar akcinę bendrovę transformuojasi šiek tiek rečiau. Daug šiltų ir gražių motyvacinių paraginimų, patarimų į ką reikia atsižvelgti, kokius namų darbus reikia padaryti ir kur kreiptis, jeigu turi puikią idėją, tiki ja ir nori įgyvendinti, bet trūksta žinių, nuo ko pradėti, seminaro metu išgirdo mokiniai. Taip pat išsamiai buvo paaiškinta apie verslo formas, registravimą, finansinės paramos galimybes, patarta atvykti individualiai pasikonsultuoti į VŠĮ „Versli Lietuva“ SPIEČIUS, Vilniaus g. 213, Šiauliai. Su „Versli Lietuva“ verslui lengviau, greičiau ir paprasčiau!


Profesijos mokytoja Vilma Grigaliūnaitė.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x