Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių PRC mokiniai prizininkai – III-oji vieta nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse

2020 12 17


 Kasdien save stebime skubantį, lekiantį, besistengiantį keisti ir keistis, neatsilikti nuo beprotiško pasaulio tempo ir vis greitėjančio žemės sukimosi aplink savo ašį. Juk mes gyvename informacijos amžiuje – mes esame ,,GOOGLE“ karta: nebereikia niekur eiti, kad galėtume gauti tai, ko mums reikia bet kada ir bet kur. Atrodo, visas pasaulis sutelpa į 6 raides. Tačiau pasaulis – tai ne tik sąvoka, bet ir vieta, jos istorija, kuria gyvename. Vaikštinėdami gimtojo miesto, miestelio, kaimo gatvėmis ar besisvečiuodami kitame, dažnai suprantame, kiek daug apie jį nežinome. Tai įvertinę Šiaulių PRC Statybos skyriaus interjero apipavidalintojo specialybės mokiniai – Remigijus Brašiškis, Laura Valentinavičiūtė, Deira Vaičekonytė – lapkričio 23 d.-gruodžio 14 d. rengė informacinio stendo ,,Šiauliai“ projektą (prof. mokytojos I.Noraitienė, K.Čaikauskaitė Skeivienė). Šis kūrybinis darbas buvo pristatytas nuotoliniame nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Ekspozicinė erdvė“, kurį organizavo Kauno taikomosios dailės mokykla. Mokinių parengto stendo projektą sudaro ekspozicinės erdvės planas, išklotinės, stendo vaizdas iš 3 taškų pasirinktinai (vizualizacijos), trumpas video, kuriame pristatoma projekto koncepcija ir idėja. Komisijai įvertinus mokinių meistriškumą, kūrybiškumą, iniciatyvą, idėją ir kt. Šiaulių PRC mokinių parengtas ir pristatytas kūrybinis darbas pelnė III-ąją vietą.
Šiaulių PRC Statybos skyriaus mokinių parengtas stendo projektas – tai kvietimas pažinti miestą, jo istoriją svečiams, tai – nebylus priminimas iš naujo atrasti Šiaulius čia gyvenantiems ir iš distancijos, su nostalgija žvelgiantiems į savo gimtąjį miestą.

Daugiau:

www.youtube.com/watch

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x