Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Laimingesnės Kalėdos...

2020 12 15


 Laimingesnės Kalėdos...
Artėjant gražiausioms metų šventėms, skubame pasirūpinti jų planavimu, dekoracijomis ir dovanomis. Tačiau nepamirškime ir apie dovanas, puoselėjančias abiejų – duodančiojo ir priimančiojo – sielas. Pagalvokime ir apie tikrąsias vertybes: sveikatą, ramybę, džiaugsmą, tikėjimą, meilę, gerumą, kilnumą, atleidimą, kantrybę, pagarbą vienas kitam.
Statybos skyriaus SDT20 grupės mokiniai prisijungė prie socialinės akcijos „Mano laimingesnės Kalėdos“, kurios metu ne tik kasdien, pildo advento kalendorių su užduotimis, stiprinančiomis emocinę sveikatą ir gerovę, patiriamą empatiją, atidumą ir dėmesingumą kitiems, laimės jausmą ir atsparumą gyvenimo sunkumas, bet ir mokosi dalinti bei kurti gėrį. Mokiniai gamino eglės žaisliukus, ant jų užrašė vertybes, kuriomis nori pasidalinti su skyriaus bendruomene. Simbolinėmis vertybių žvaigždėmis papuošė Kalėdų eglutę skyriuje.

Specialioji pedagogė Kristina Rimeikienė, socialinė pedagogė Eglė Remeikienė ir SDT20 grupės vadovė Danguolė Parnarauskaitė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x