Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Integruota pamoka

2020 09 17


 Rugsėjo 16 d. I kurso apdailininkų - stalių specialybės SSA20 grupės mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Šiuolaikinė biblioteka mūsų mokykloje".
Pamokos tikslas – supažindinti mokinius su naudinga informacija mokyklos bibliotekos puslapyje ir kitose internetinėse svetainėse.
Kiekvieną dieną mokiniai, susidurdami su dideliais informacijos kiekiais, turi suvokti, kaip nepasiklysti informacijos sraute, kaip atsirinkti tinkamus šaltinius ir jais atsakingai naudotis.
Keičiantis epidemiologinei situacijai šalyje, mokiniams vėl gali tekti mokytis nuotoliniu būdu. Reikės patiems savarankiškai rasti informaciją. Kad paieška būtų tikslinga, bibliotekininkė R. Matulienė parodė duomenų bazes, prieinamas internete, pristatė Šiaulių PRC internetinį puslapį, pateikė nuorodas, aktualias mokiniams, pamokė, kaip naudotis bibliotekos katalogu MOBIS. Pamokos metu mokiniai noriai įsitraukė į diskusiją, uždavė klausimų bibliotekininkei.
Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė mokiniams padėjo susirasti klasikinės literatūros tekstą anglų kalba ir skyrė atlikti užduotį.
Pamokos metu mokiniai suvokė, kad tikslinga paieška yra naudingesnė, o reikiamą informaciją visada galės rasti skyriaus bibliotekoje.
Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė, bibliotekininkė R. Matulienė

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x