Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Integruota anglų k. pamoka skyriaus bibliotekoje

2020 09 11


 Rugsėjo 9 d. I kurso apdailininko specialybės SAP20/1 grupės mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Informacijos paieška ir jos valdymas“.
Pagrindinis pamokos tikslas – padėti mokiniams susirasti reikiamą informaciją internetinėje bibliotekos erdvėje.
Internetinis raštingumas reikalingas norint susiorientuoti visose gyvenimo srityse. Tai pajuto ir jauni žmonės, kai visą informaciją reikėjo rasti internetinėse erdvėse ir bendravimas buvo tik internetu pandemijos atveju, kuomet mokiniams reikėjo vos ne savarankiškai ruoštis egzaminams. Jauni žmonės turi žinoti, kaip valdyti informacijos paiešką. Pastaruoju metu beveik visos bibliografinės duomenų bazės prieinamos internete per įvairias informacijos paieškų tarnybas.
Pamokos metu bibliotekininkė R. Matulienė parodė Šiaulių profesinio rengimo centro nuolat atnaujinamą bibliotekos puslapio informaciją, pristatė Šiaulių PRC bibliotekos katalogą MOBIS, pamokė, kaip juo naudotis, parodė kitas duomenų bazes, prieinamas internete, pakvietė užsukti į biblioteką ieškant informacijos.
Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė mokiniams skyrė užduotį susirasti reikiamą tekstą anglų kalba bibliotekininkės pristatytame internetiniame puslapyje ir atlikti paskirtą užduotį.
Ne visiems mokiniams iš karto pasisekė surasti reikiamą šaltinį. Pamokos metu patys mokiniai suvokė, kad tikslinga paieška yra naudingesnė ir taupanti laiką.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x