Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Susitikimas su architektu Viliumi Puronu

2020 02 06


 Vasario 5 dieną Statybos skyriuje lankėsi Šiaulių miesto buvęs architektas, dizaineris Vilius Puronas, šiaurės Lietuvoje plačiai žinomas kaip kūrėjas, rašytojas, visuomenininkas, kraštotyrininkas, lektorius ir kaip vienas iš produktyviausiųjų Šiaulių dailininkų, kuris yra prisidėjęs ir prie Šiaulių miesto veido kūrimo. Jis yra Lietuvos dizainerių sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys, Lietuvos dizainerių sąjungos valdybos narys, buvęs ilgametis Šiaulių miesto vyriausiasis dailininkas.
Susitikimo metu svečias mokiniams papasakojo apie savo profesinį dizainerio, architekto pasirinkimą ir karjerą, pristatė savo kurtus architektūros objektus. Svečias mokinius supažindino su žemaitiškos sodybos išplanavimu ir architektūra, nes kiekviename pastate yra užkoduota autentiška informacija. Svarbu tai žinoti; juk mes – šiauliečiai - Žemaitijos dalis, saulės miesto veidas.

Mokytojos B. Gedgaudienė, V. Navickienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x