El. paštas statybos.sk@sprc.lt

2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Prevencinis renginys ,,Popietinis krepšinio maratonas 2020“

2020 01 31

Sausio 30 dieną Statybos skyriuje vyko prevencinis renginys ,,Popietinis krepšinio maratonas 2020“, kuriame dalyvavo visų skyrių vaikinų ir merginų komandos. Smagu buvo stebėti atkaklią Šiaulių PRC vaikinų ir Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos krepšininkų kovą, kurią laimėjo Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos krepšininkų komanda. Po to vyko vaikinų ir merginų 3x3 krepšinio varžybos. I vietą merginų tarpe laimėjo Buitinių paslaugų skyriaus komanda, II vieta atiteko Technologijų skyriaus komandai, III vietą užėmė Prekybos ir verslo skyriaus komanda. Vaikinų tarpe I vietą iškovojo Statybos skyriaus vaikinų I komanda, II vieta skirta Prekybos ir verslo skyriaus komandai, III vieta – Statybos skyriaus II komandai. Po to vyko tritaškių ir baudų metimo varžybos. Džiaugiamės, kad mokiniai sportuoja ir laisvalaikį leidžia be žalingų įpročių ir be telefonų rankose.