Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Integruota anglų k. bei lietuvių k. ir literatūros pamoka

2020 01 30


 Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį. (V. M. Tekerėjus)
Kokias knygas skaito Statybos bei Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai, bandė išsiaiškinti mokytojos N. Abrosimova ir J. Varanauskaitė, 2020 m. sausio 29 d. vesdamos integruotą anglų kalbos bei lietuvių kalbos ir literatūros pamoką II kurso padavėjo – barmeno specialybės PPBm18 gr. ir apdailininko (statybininko) specialybės SAP18/1 gr. mokiniams. Apklausus ugdytinius paaiškėjo, kad daugeliui patinka O. Vaildo kūrinys „Doriano Grėjaus portretas“. Aptariant šią knygą buvo skatinama mokinių motyvacija skaityti, domėtis grožine literatūra, pažinti Vakarų Europos autorių kūrybą. Pamokos metu mokiniai kūrė dialogus angliškai, vertė į lietuvių kalbą, vaidino scenas. Tokios integruotos pamokos padeda suvokti vertimų niuansus ir grožinės literatūros menines subtilybes.
Anglų k. mokytoja N. Abrosimova,
lietuvių k. ir literatūros mokytoja J. Varanauskaitė

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x