Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Paskaita „Asmeninių finansų tvarkymas“

2020 01 17


 Sausio 16 dieną Statybos skyriuje vyko paskaita baigiamųjų grupių mokiniams apie asmeninių finansų tvarkymą. Ją vedė įmonės atstovai.
Paskaitos dalyviams buvo suteikta galimybė įsigilinti ir tobulinti asmeninių finansų tvarkymo įgūdžius. Kalbėta, kokius mokesčius reikės mokėti dirbant, kaip atsakingai skolintis, kokių taisyklių laikytis sudarant asmeninį biudžetą, ką reikia žinoti apie pensijų kaupimą, investavimą. Buvo atliktas asmenybės testas.
Kai jauni žmonės pradeda savarankišką gyvenimą ir tampa atsakingi už savo asmeninių finansų tvarkymą, svarbu, kad jie jau mokėtų planuoti savo išlaidas, suprastų taupymo naudą ir suvoktų investavimo esmę. Tokie įgūdžiai iš esmės sumažina riziką prasiskolinti ar prarasti savo santaupas neapdairiai jas investavus. Kiekvienas žmogus dažnai priima asmeninių finansų valdymo sprendimus, tik galbūt ne kiekvienas supranta, kad būtent tai ir daro. Mūsų dienomis asmeninių finansų tvarkymas neretai sukelia įtampą ir nerimą, kadangi niekas nėra garantuotas dėl gaunamų pajamų stabilumo. Įgytas finansinis raštingumas yra išmintingas gyvenimo palydovas. Tai įtakoja teigiamą savęs vertinimą ir saugumo jausmą, sumažina stresą, kylantį dėl asmeninio biudžeto tvarkymo įgūdžių stokos.
Tikimės, kad mokiniai pasinaudos patarimais ir žiniomis bei pamokys kitus.

 

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x