Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Teorinis seminaras

2019 11 22


 Lapkričio 20 dieną Statybos skyriuje vyko teorinis seminaras šiltinimo medžiagų savybių, jų gamybos technologijų ir praktinio panaudojimo tema, kurį vedė UAB „Mida“ atstovas Aleksiejus Lisovskis. Seminaro metu UAB „Mida“ atstovas mokinius supažindino su TECHNONICOL korporacija, kuri yra didžiausia Rusijos ir Europos hidroizoliacinių ir termoizoliacinių medžiagų gamintoja ir kurios produktus įmonė UAB „Mida“ pristato. Kompanija TECHNONICOL įsteigta 1992 metais ir jungia daugiau kaip 50 gamyklų septyniose pasaulio šalyse. Šių gamyklų gaminamos modernios medžiagos tiekiamos ir naudojamos 95-iose šalyse. Kompanija vysto modernias medžiagas bei sistemas, taiko naujausias technologijas, kurios apjungia įgytą patirtį bei profesionalumą ir sudaro galimybę statytojams ir pastatų eksploatuotojams minimizuoti energijos nuostolius. Kompanijos sudėtyje veikia 6 mokslinių tyrimų centrai ir daugybė modernių laboratorijų, testuojančių naujas medžiagas. Mokslininkai daugiausia dėmesio skiria statybinių medžiagų eksploatacinėms savybėms, ilgaamžiškumo tyrimams, taikymo galimybių didinimui, praplečiant eksploatavimo temperatūros intervalą, kuriant inovatyvias technologijas, tokias, kaip galimybė stogo dangai valyti orą nuo teršalų, atsparumas samanų augimui ar energijos ekonomiškumo didinimas ir t.t. Įmonės atstovas supažindino mokinius su trimis pagrindiniais principais, kurie turi esminės įtakos pastatų statybai ir eksploatacijai: elementų suderinamumu, ilgaamžiškumu ir kaina.
Mokymuose dalyvavo II kurso SAPm18, I kurso SAPt19, SAPp19 grupių mokiniai. UAB „Mida“ atstovai visada geranoriškai atsiliepia į mokyklos kvietimą pasidalinti savo patirtimi, papasakoti apie jų gaminamus produktus, pristatyti atstovaujamų įmonių gaminamą produkciją. Visi seminaro dalyviai buvo apdovanoti suvenyrais su korporacijos TECHNONICOL atributika, o mokykla džiaugiasi turėdama patikimą partnerį jaunimo profesinio ugdymo srityje – taigi visi patenkinti.

Profesijos mokytojas Laimonas Briedis

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x