Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

STEAM programos kursas „Baldų ir interjero projektavimas AutoCAD programa“

2019 11 22


 Šiaulių PRC Statybos skyriuje Romuvos progimnazijos 7a ir 7b klasės mokiniai baigė STEAM programos kursą „Baldų ir interjero projektavimas AutoCAD programa“.
Mokiniai sužinojo, kaip ir kokiais tikslais naudoti AutoCAD programą, išmoko naudotis programos vaizdo valdymo, projektavimo ir redagavimo įrankiais, atliko nesudėtingų detalių ir konstrukcijų projektavimo ir braižymo darbus trimatėje erdvėje, kūrė projektus, juos atspausdino. Mokiniai suprato, kas yra brėžinys, eskizas. Ugdytiniai buvo labai išradingi, patys suprojektavo interjerui lentynas. Romuviečiai išmoko erdvinio mąstymo, kūrybiškumo. Mokymus vedė mokytoja Irena Urmonienė.
Mokiniai, pabaigę brėžinius, pagamino ir savo rankomis surinko lentynas, išgręžė skyles, sutvirtino. Surinkti ir pagaminti gaminį pagal brėžinius padėjo stalių profesijos mokytojas Gintaras Jevarauskas. Dirbusieji gaminį panaudos savo kambaryje. Mokiniai džiaugėsi savo pagamintais darbais.

www.romuvospm.lt/index.php/8-naujienos/2619-septintokai-dalyvauja-steam-veikloje

Profesijos mokytoja I.Urmonienė

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x