Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė pamoka baldų gamybos įmonėje UAB „Vilmers“

2019 11 13


 
2019 m. lapkričio 12 dieną kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokiniams iš SKPm 18, SKPm18p, SKPt19, SKPp19 grupių vyko netradicinė pamoka minkštų baldų gamybos įmonėje UAB „Vilmers". Pamokos tema - „Baldų konstravimas ir gamybos technologija". Kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulinėje profesinio mokymo programoje yra numatytas modulis „Baldų ir interjero detalių braižymas“, todėl mokantis šio modulio labai pravartu sužinoti baldų gamybos technologijos ypatybes. Įmonės vystymo skyriaus vadovė Eglė mokinius supažindino su įmonės istorija, iš kokių skyrių įmonė susideda, kokie darbai atliekami, kiek ir kokios produkcijos įmonė pagamina, o technologė Rasa papasakojo apie baldų gamyboje naudojamas medžiagas, priemones, įrenginius, gamybos technologiją, paaiškino gamybos organizavimo, kokybės kontrolės principus, supažindino su baldų projektavimo skyriaus veikla, papasakojo apie įdiegtas ir vystomas technologines naujoves, naudojamas kompiuterines projektavimo programas.
Dėkojame įmonės darbuotojams už suteiktas žinias, o mokiniams už parodytą dėmesį ir sąmoningumą mokantis pasirinktos profesijos.

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x