Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Integruota pamoka „Informacijos paieška“

2019 10 15


 Spalio 14 d. I kurso virėjo specialybės PV19 grupės mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Informacijos paieška“.

Pagrindinis šios pamokos tikslas – padėti jauniems žmonėms rasti reikiamą informaciją internetinėje erdvėje.

Internetinis raštingumas reikalingas norint susiorientuoti visuose gyvenimo srityse. Jauni žmonės turi žinoti ir mokėti, kaip atsirinkti ir valdyti informacijos paiešką. Pastaruoju metu beveik visos bibliografinės duomenų bazės prieinamos internete per įvairias informacijos paieškų tarnybas taip pat ir tiesiogiai iš leidėjų.

Pamokos metu bibliotekininkė R. Matulienė pristatė Šiaulių profesinio rengimo centro bibliotekos puslapį, elektroninį katalogą, parodė, kokios duomenų bazės prieinamos internetu.

Atėję į biblioteką mokiniai apžiūrėjo bibliotekos fondą, skaityklą, sužinojo, kad Statybos skyriaus bibliotekoje galima pasinaudoti kompiuteriais ir kitais ištekliais, ieškant informacijos, o laisvu laiku paskaityti laikraštį, žurnalą.

Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė mokiniams skyrė užduotį - pasinaudojant bibliotekininkės pristatytu internetiniu puslapiu, rasti nurodytą tekstą originalo (anglų) kalba.

Daliai mokinių prireikė pagalbos ieškant reikiamą šaltinį. Pamokos metu patys mokiniai suvokė, kad tikslinga paieška yra tikslingesnė ir atima mažiau laiko.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x