Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Integruota anglų kalbos pamoka

2019 10 11


 Spalio 10 d. I kurso apdailininko (statybininko) specialybės SAP19/1 grupės mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Šiuolaikinė biblioteka“.

Pagrindinis šios pamokos tikslas – padėti jauniems žmonėms rasti reikiamą informaciją internetinėje erdvėje.

Internetinis raštingumas reikalingas norint susiorientuoti visose gyvenimo srityse. Jauni žmonės turi mokėti ir žinoti, kaip atsirinkti ir valdyti informacijos paiešką. Pastaruoju metu beveik visos bibliografinės duomenų bazės prieinamos internete per įvairias informacijos paieškų tarnybas, taip pat ir tiesiogiai iš leidėjų.

Pamokos metu bibliotekininkė R. Matulienė pristatė Šiaulių profesinio rengimo centro bibliotekos puslapį, elektroninį katalogą, parodė, kokios duomenų bazės prieinamos internete. Bibliotekininkė pakvietė užsukti į Statybos skyriaus biblioteką pasinaudoti kompiuteriais ir kitais ištekliais, ieškant informacijos.

Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė mokiniams liepė susirasti reikiamą tekstą anglų kalba bibliotekininkės pristatytame internetiniame puslapyje ir atlikti užduotį.

Ne visiems mokiniams iš karto pasisekė surasti reikiamą šaltinį. Pamokos metu patys mokiniai suvokė, kad tikslinga paieška yra naudingesnė ir taupanti laiką.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x