Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

STEAM mokymai Šiaulių PRC Statybos skyriuje

2019 06 03


 Statybos sektoriniame praktinio mokymo centre prasidėjo mokymai „Braižymas ir kompiuterinis projektavimas Autocad programa“ ir 3D projektavimas AutoCAd programa VšĮ Šiaulių universiteto gimnazijos, Gegužių ir Romuvos progimnazijų mokiniams. Mokymus finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė pagal STEAM programą.
Progimnazijų mokiniai savo žinias panaudos technologijų pamokose.
Mokymų programos buvo parengtos siekiant plėtoti mokinių inžinerines kompetencijas, atskleisti jų kūrybiškumą.
Gimnazijų mokiniams AutoCad programa buvo pasirinkta todėl, kad ji viena iš universaliausių projektavimo ir braižymo darbams atlikti. Tai projektavimo programa, kurią turi įsisavinti aukštųjų mokyklų inžinerinių specialybių studentai.
Programa skirta gimnazistams, pasirinkusiems braižybos dalyką, siekiantiems įgyti pirmines braižybos, kompiuterinio projektavimo, naudojantis AutoCad programa, kompetencijas. Tai labai aktualu jaunuoliams, besiruošiantiems studijuoti automatikos, mechanikos inžinerijos, informacinių technologijų, statybos, architektūros ir dizaino studijų programas.


Mokymus veda profesijos mokytoja Irena Urmonienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x