Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Statybos skyriaus mokinių dalyvavimas respublikinės parodos atidaryme

2019 05 15


 Jau penktus metus organizuoto respublikinio konkurso ,,Anglų kalbos posakių vizualizavimas 2019” mokinių darbų parodos atidarymą muzikiniais kūriniais pagyvino pirmakursis apdailininko (statybininko) specialybės SAP18/1 grupės ugdytinis Ignas Peldavičius kartu su Arūno Stankaus vadovaujamu Dainų muzikos mokyklos folkloro ansambliu „Vieversėlis“.
Tradiciškai konkurse dalyvavo ir Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniai, pateikę savo pasirinkto anglų kalbos posakio vaizdines interpretacijas. Pirmakursių kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės SAK18 grupės mokiniai Almantas Gudauskas ir Darius Gedraitis parodos atidarymo metu pristatė savo piešinius ir pakomentavo jų atlikimo techniką susirinkusiai auditorijai: bibliotekos lankytojams ir iš respublikos ugdymo įstaigų atvykusiems konkursantams.
Mokiniams buvo pravartu atkreipti dėmesį į anglų kalbos šnekamosios kalbos elementus, itin naudojamus kasdieninėje ir literatūrinėje kalboje, drauge tobulinant pasitelktą vaizduotę, išreikšti mintį meniškai. Tokia forma padeda geriau įsiminti kalbinius vienetus. Mokiniams buvo naudinga apžiūrėti kitų mokinių pavaizduotus posakius bei pasiklausyti kitų mokinių piešinių pristatymų.
Anglų kalbos posakių šventė, be abejonės, mokiniams išliks ilgiau atmintyje, nes idiomos, tos kalbos puošmenos, sutinkamos visur: skaitomose knygose, įvairių informacijos priemonių ir šaltinių skelbiamose žinutėse, straipsniuose, kino filmuose, reklaminėse žinutėse, stenduose ir kasdieninės kalbos pokalbiuose.

Anglų kalbos mokytoja I. Šidlauskienė

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x