Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Inžinerinės grafikos konkursas

2019 04 21


 Balandžio 19 dieną Vilniaus Gedimino Technikos Universitete (VGTU) vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir profesinių mokyklų mokinių inžinerinės grafikos profesinio meistriškumo konkursas, kurį surengė Lietuvos Inžinerinės grafikos ir geometrijos draugija. Konkursas pavadintas „Standartas – brėžinio kokybės garantas“ ne šiaip sau, o dėl to, kad būtent standartai ir yra viena iš svarbių bet kurio brėžinio dalių, ir dar dėl to, kad šį konkursą parėmė Lietuvos Standartizacijos departamentas. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos SKPm18 grupės mokiniai Aistė Korsakaitė ir Mantas Zaicevas. Tiesa, profesinių mokyklų mokiniai prizinių vietų konkurse nelaimėjo, bet užtat įgijo patirtį, galėjo įvertinti savo pasiekimus, pagalvoti apie ateities perspektyvas.
Lydintys mokytojai, kol vyko konkursas, apsilankė neseniai VGTU pastangomis įkurtame, galima sakyti, studentų idėjų realizavimo centre Link Menų fabrike. Labai norėtųsi, kad kuo daugiau jaunimas sužinotų apie šitą vietą.
Dėkojame mokiniams, kurie nepabūgo ir dalyvavo konkurse su aukštesnės lygos žaidėjais ir tikimės, kad šis konkursas taps tradiciniu. Ačiū.
Profesijos mokytojas L. Briedis

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x