Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Profesijų mugė 2019“

2019 04 04


 ,,Būti ar nebūti?“, - šie Hamleto žodžiai kartojami turbūt ne vieno mokinio, kai ateina laikas planuoti savo ateitį ir rinktis prfesiją. Dažnai susidūrus su pasirinkimo iššūkiu, vaikystės svajonės ir planai pradeda atrodyti kvaili ir naivūs, suaugusiųjų patarimai – beverčiai, o pats, regis, nebesupranti, ko nori iš savęs. Atsakyti sau į kylančius klausimus, atrasti racionalų sprendimą tarp svajonės ir realybės reikalavimų balandžio 4 d. Šiaulių profesinio rengimo centras kvietė į profesinio informavimo, konsultavimo renginį „Profesijų mugė 2019“. Mokiniams, jų tėvams, mokytojams renginio metu buvo pristatytos įvairios specialybės, karjeros galimybės ir perspektyvos, priėmimo ir mokymosi sąlygos Šiaulių profesinio rengino centre bei Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Renginio dalyvių laukė ir tam tikri iššūkiai – išbandyti save specialybių pažintinėje-praktinėje veikloje. Aktyvus mokinių dalyvavimas įrodė, kad pasirinkti teisingai nori visi.
,,Profesijų mugėje 2019“ pristatytos mokymosi galimybės Šiaulių profesinio rngimo centre patvirtino, kad profesijos pasirinkimas nėra galutinė stotelė. Tai procesas, kuris gali trukti visą gyvenimą, ieškant, tobulinant ir keičiant save ar darbinę kryptį.

 

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x