Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas (statybininkas) 2019“

2019 03 19


Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriaus apdailininko (statybininko) specialybės mokiniai Tomas Žvingėla ir Kornelijus Ružinaskovo kovo 13 dieną dalyvavo Mažeikių politechnikos mokykloje vykusiame tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apdailininkas (statybininkas) 2019“ ir užėmė ketvirtą vietą.
Konkurse dalyvavo 14 komandų iš Lietuvos ir Latvijos profesinio mokymo įstaigų. Mokiniai atliko dekoratyvinę betono imitaciją – šiuolaikišką ir vis labiau populiarėjantį sienų ir lubų apdailos būdą, naudodami Mitto statybines medžiagas.
Konkurse dalyvavusiems mokiniams įteikta Mažeikių politechnikos mokyklos padėka. Centras apdovanotas Lietuvos statybininkų asociacijos padėka už nuoširdų ir atsakingą darbą, stiprinant statybos sektoriaus konkurencinius gebėjimus, aktyvų dalyvavimą patirties pasidalinimo ir statybininko profesijos populiarinimo socialinėse iniciatyvose.
Mokinius konkursui rengė vyr. profesijos mokytoja Vilma Grigaliūnaitė.


 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x