Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Kraujo donorystės akcija

2018 12 07


2018metų gruodžio 6 dieną Statybos skyriuje, bendradarbiaujant su Nacionaliniu kraujo centru, vyko kraujo donorystės akcija „Tu gali padovanoti Gyvenimą“.
Kraujo donorystė vaidina labai svarbų vaidmenį gelbėjant žmonių gyvybes, užtikrinant sunkių pacientų gydymą ir jų gyvenimo kokybę. Kraujo perpylimas būtinas atliekant sudėtingas medicinines procedūras ir chirurgines operacijas.
Įvairiose Lietuvos klinikose gydomiems pacientams kasdien reikia donorų kraujo, todėl mes didžiuojamės prisidėję prie šios kilnios akcijos - tapę kraujo donorais.
Akcijoje dalyvavo 27 mokiniai. Reikia pažymėti, kad donorais tapo ne tik Statybos skyriaus mokiniai, bet prie šios kilnios iniciatyvos prisijungė ir Joniškio žemės ūkio mokyklos 17S grupės mokiniai. Dėkojame visiems, atsiliepusiems į kraujo centro kvietimą, džiaugiamės kilniu mokinių poelgiu ir kartu tikimės, kad tai bus padrąsinimas kitiems neatlygintinai dovanoti savo kraują kitų žmonių gyvybėms gelbėti. Dėkojame mokytojams palaikiusiems šią iniciatyvą ir paskatinusiems mokinius. Visiems donorais tapusiems mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlės
Profesijos mokytojas L. Briedis

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x