Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Integruota specialybės technologijos pamoka "Aš statybininkas "

2018 11 29


Lapkričio 26 d. buvo pravesta integruota specialybės technologijos pamoka „Aš statybininkas " apdailininko (statybininko) specialybės III kurso SAP16/1 gr. mokiniams.

Pamokos tikslai :
• supažindinti mokinius su statybininko specialybe, statybos organizavimo principais ir statybos darbų rūšimis;
• supažindinti mokinius su bibliotekoje esančiomis knygomis, vadovėliais ir žurnalais apie statybą, išmokyti surasti knygą, naudojantis bibliotekos katalogu MOBIS.

Netradicinė pamoka vyko dviem etapais.

Profesijos mokytoja Vida Navickienė supažindino mokinius su statybininko specialybe, statybos organizavimo principais, statybos proceso dalyviais ir statybos darbų rūšimis.

Bibliotekininkė Regina Matulienė mokiniams pristatė bibliotekos fonde esamas knygas apie statybą, vadovėlius, rekomendavo skaityti žurnalus, kuriuose galima rasti pačias naujausias žinias.
Bibliotekininkė kalbėjo, kad šiuolaikinė statyba, kuri prasideda nuo statybos aikštelės įrengimo iki objekto atidavimo, tapo itin moderni. Statyboje naudojami dronai, integruoti lazeriniai prietaisai, fotoaparatai, kameros tapo kasdienybe. Grįžę į klasę mokiniai buvo supažindinti su Šiaulių PRC bibliotekos puslapiu, apmokyti, kaip naudojantis bibliotekos katalogu MOBIS surasti reikiamą knygą.

Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje ir buvo įvertinti pažymiais. Tokios integruotos pamokos reikalingos, pakeista mokymosi aplinka mokiniams kelia motyvaciją, stiprina norą daugiau sužinoti, pamatyti.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x