Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tradicinė kasmetinė popietė - viktorina „Around the World“

2018 11 23


 2018 m. lapkričio 22 d. Statybos skyriuje vyko tradicinė kasmetinė popietė – viktorina „Around the World“, skirta moksleivių anglų kalbos žinioms patobulinti bei susipažinti su užsienio šalių kultūra ir tradicijomis. Renginio atidaryme maloniai sutiko paskaityti eilėraščius anglų kalba I kurso apdailininko (statybininko) specialybės SAP 18/1 grupės mokinys Saulius Škėla ir II kurso virėjo specialybės PVm17 grupės mokinys Deividas Čijunskis. Viktorinoje dalyvavo moksleiviai iš Statybos, Mechanikos, Prekybos ir Technologijų skyrių. Renginio metu dalyviai atliko įvairias užduotis, virtualiai pakeliavo po skirtingas pasaulio šalis, susipažino su Didžiosios Britanijos kultūra ir virtuve.
Nugalėtojais tapo Statybos skyriaus moksleiviai Almantas Gudauskas ir Saulius Škėla, II-ąją vietą užėmė Mechanikos skyriaus atstovai Paula Rugenytė ir Mantas Lengvenis, III-ioji vieta atiteko Technologijų skyriaus mokiniams Arminui Baranauskui ir Paulinai Kmitaitei.
Renginį organizavo Statybos skyriaus anglų kalbos mokytojos Natalija Abrosimova ir Ina Šidlauskienė.

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x