Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė pamoka vėdinimo įrangos projektavimo ir gamybos įmonėje UAB „SALDA“

2018 11 19


2018 m. lapkričio 19 d. 10:00 val. kompiuterinio projektavimo specialybės mokiniai iš SKPm18 grupės dalyvavo netradicinėje pamokoje „Vėdinimo įrangos projektavimas ir gamyba", kuri vyko vėdinimo įrangos projektavimo ir gamybos įmonėje UAB „SALDA“. Tai viena moderniausių Šiaulių įmonių , kuri pradėjo savo veiklą nuo 1990 metų ir nuolat investuodama į gamybos įrangą, darbuotojų mokymą bei produktų vystymą. Ji išaugo iki vienos didžiausių įmonių - joje dirba apie 400 kvalifikuotų darbuotojų.
Įmonėje dirbanti patyrusių konstruktorių bei technologų komanda projektuoja ir gamina įvairią vėdinimo įrangą ir įrenginius - nuo kanalinių ventiliatorių, rekuperatorių, skirtų gyvenamosioms patalpoms, iki sudėtingo modulinio ultramodernios konstrukcijos įrenginio ekspozicijų centrui ar pramonės įmonei. Nauji gaminiai išbandomi moderniausioje visoje Centrinėje Europoje tyrimų laboratorijoje, kur kiekvienas vėdinimo įrenginys pereina griežtą testavimą, įskaitant ir darbą ekstremaliomis oro sąlygomis (oro temperatūra – nuo -35°C iki +40°C, santykinė oro drėgmė – 90%).
Įmonės gamybos vadovas supažindino mokinius su įmonėje naudojamomis medžiagomis, technologine įranga. Moderni gamybos įranga užtikrina komponentų tikslumą, todėl gaminių korpusų kokybė viršija aukščiausius sandarumo (L1, A1) reikalavimus. Mokiniai susipažino ne tik su gamyboje naudojamomis medžiagomis, bet ir stebėjo gamybos procesą, susipažino su modernia technologine metalo apdirbimo įranga, taip pat ir su gaminama produkcija. Malonu buvo susitikti buvusius mūsų skyriaus mokinius, dirbančius įmonėje ir atliekančius gamybinę praktiką.
Ačiū visiems, dalyvavusiems renginyje.
Profesijos mokytojai L. Briedis ir I. Urmonienė
 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x