Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė integruota anglų kalbos pamoka bibliotekoje

2018 05 09


Europos Sąjungos dienai paminėti Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriaus bibliotekoje I kurso apdailininko (statybininko) specialybės SAP 17/1 gr. mokiniams buvo pravesta netradicinė integruota anglų kalbos pamoka „Aš – Europos Sąjungos pilietis“.
Pamokos pradžioje bibliotekininkė Regina Matulienė pristatė mokinių darbų ir naujausių knygų parodą, skirtą Europai, supažindino su Europos Sąjungos sukūrimo istorija, papasakojo, kur galima rasti informacijos ne tik keliaujant po Europos Sąjungos šalis, bet ir ieškant darbo, kalbėjo apie Europos šalių kultūras, tradicijas, priminė kalbų mokymosi svarbą.
Anglų kalbos mokytoja Natalija Abrosimova angliškai mokinius paskatino prisiminti, kokiu tikslu buvo sukurta Europos Sąjunga. Mokiniai noriai įsijungė į diskusiją.
Pasiskirstę į tris grupes moksleiviai turėjo progą pasivaržyti tarpusavyje ir parodyti, ką žino apie Europos Sąjungą. Anglų kalbos mokytoja Ina Šidlauskienė pateikė mokiniams užduotis anglų kalba geografinių terminų pakartojimui. Ugdytiniai pažymėjo žemėlapyje šalis, nustatė šalių vėliavas, sprendė kryžiažodį. Buvo pateiktas vienas posakis visomis Europos Sąjungos kalbomis, kurį skaitydami mokiniai turėjo atpažinti Europos Sąjungos kalbas.
Integruotoje pamokoje mokiniai, kalbėdami angliškai, turėjo puikią galimybę lavinti kalbinius įgūdžius.
 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x