Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Viktorina ,,Apie Žemę ir ne tik...“

2018 04 22


Vaikštome Žemės paviršiumi, kiekvieną dieną pradėdami su saulėtekiu, o užbaigdami su saulėlydžiu. Tačiau ar kada susimąstom, kokia yra Žemė kaip planeta, kaip ji atrodo iš kosmoso, kokiomis savybėmis pasižymi? Egzistuoja daug sunkiai suvokiamų ir tuo pačiu mokslo įrodytų faktų apie Žemę, kurie galbūt nėra labai reikšmingi kiekvienam žmogui ir jų tikrai nebūtina prisiminti, tačiau bent kartą juos išgirsti tikrai pravartu ir įdomu.
Balandžio 19 dieną Statybos skyriuje, vykdant mokyklinį projektą ,,Žemė - mūsų ir kiekvieno“, vyko viktorina ,,Apie Žemę ir ne tik...“. Šioje viktorinoje susirungė 2 komandos iš SAP17/1 ir SAP17/2 grupių. Mokiniai ne tik pasitikrino jau turimas žinias, bet ir sužinojo naujų faktų apie Žemę. Viktoriną organizavo ir paruošiamuosius darbus atliko matematikos mokytoja D. Banytė, biologijos mokytoja M. Kerienė, socialinė pedagogė E. Remeikienė, metodininkė D. Parnarauskaitė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Urbonavičienė. Dalyviams ir nugalėtojams buvo įteikti Šiaulių VSB įsteigti prizai.

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x