Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

„Tikkurila“ mokymų centro seminaras

2018 02 07


Vasario 6 dieną apdailininkų specialybės mokiniai dalyvavo teoriniame seminare „Įvadas. Dažai“. Seminarą vedė UAB „Tikkurila“ mokymų centro vadovas Rokas Vičkus.
„Tikkurila" – pirmaujanti Šiaurės šalių dažų pramonės profesionalė, žinoma dėl savo stiprių prekių ženklų, aukštos kokybės paviršiaus apdorojimo gaminių ir ekspertų paslaugų, užtikrinančių geriausią vartotojų patirtį rinkoje. Įmonė siūlo platų apsaugai ir apdailai skirtų dekoratyvinių dažų pasirinkimą. „Tikkurila“ apima tokius prekės ženklus, kaip „Tikkurila“, „Beckers“, „Alcro“, „Teks“, „Vivacolor“.
Seminaro dalyviai susipažino su statybinių dažų klasifikavimu, jų sudėtinėmis dalimis bei šių medžiagų įtaka dažų technologinėms ir eksploatacinėms savybėms. „Tikkurila“ įmonės atstovas papasakojo, kaip teisingai pasirinkti dažymo medžiagas, įvertinant jų sudėtį bei savybes.
Seminarą organizavo profesijos mokytoja Vilma Raupytė.
 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x