Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Kraujo donorystės akcija

2018 02 02


„...kiekvienais metais kraujo ir jo komponentų perpylimas padeda išgelbėti milijonus žmonių gyvybių, prailgina pacientų, sergančių sunkiomis ligomis, gyvenimo trukmę ir pagerina jų gyvenimo kokybę. Be kraujo perpylimo nebūtų įmanoma atlikti daug sudėtingų medicininių procedūrų ir chirurginių operacijų. Labai svarbų vaidmenį kraujo donorystė vaidina motinystės apsaugoje, siekiant išgelbėti gimdyvių gyvybes ir sveikatą“.
2018 metų sausio30 dieną Statybos skyriuje, bendradarbiaujant su Nacionaliniu kraujo centru, vyko kraujo donorystės akcija „Tu gali padovanoti Gyvenimą“.
Įvairiose Lietuvos klinikose gydomiems pacientams kasdien reikia donorų kraujo, todėl mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios kilnios akcijos, tapdami neatlygintinais kraujo donorais. Socialinės pedagogės E. Remeikienės ir profesijos mokytojo L. Briedžio pakviestų 18 Statybos skyriaus mokinių prisijungė prie kilnios iniciatyvos. Dėkojame visiems, atsiliepusiems į kraujo centro kvietimą, džiaugiamės kilniu mokinių poelgiu ir kartu tikimės, kad tai bus padrąsinimas kitiems neatlygintinai dovanoti savo kraują kitų žmonių gyvybėms gelbėti. Visi donorais tapę mokiniai buvo apdovanoti įrėmintomis padėkomis ir bilietais į „Forum Cinemas“ kino teatre pasirinktą filmą.

Socialinė pedagogė E. Remeikienė, profesijos mokytojas L. Briedis

 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x