Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Edukacinė interjero dekoravimo trafaretais pamoka Šiaulių Romuvos progimnazijos trečiokams

2018 01 16


Sausio 15 dieną interjero apipavidalintojų specialybės SINm17 grupės mokiniai dalyvavo OPA projekte. Padedami profesijos mokytojos Ilonos Noraitienės, pravedė edukacinę interjero dekoravimo trafaretais pamoką Šiaulių Romuvos progimnazijos trečiokėliams.
Pradinukai buvo supažindinti su interjero apipavidalintojo specialybe. Jiems papasakota apie sienų dekoravimo galimybes, jie ir patys, padedami interjero specialybės mokinių, atliko nesudėtingus darbelius. Mažuosius svečius mūsų mokyklos mokiniai ne tik kantriai mokė meno gudrybių, bet ir nuprausė ištepliotus jų veidus bei nuvalė dėmes nuo rūbų, atsiradusias po didelių darbų.
Vaikams labai patiko dirbti su dažais, apsilankyti mūro darbų, medžio apdirbimo, dažymo ir tinkavimo dirbtuvėse. Profesijos mokytojas Gintaras Jevarauskas nuoširdžiai jiems parodė keletą medžio apdirbimo technologijų.
Trečiokai laimingi iškeliavo namo, kupini gerų įspūdžių ir nešini savo sukurtais darbeliais.

Profesijos mokytoja Ilona Noraitienė
 

!Baner-VMokykla.png
111.jpg
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x