Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Bibliotekoje Tado Baltijaus fotografijos paroda „Ėjimas“

2017 11 09


Statybos skyriaus bibliotekos skaitykloje apdailininko (statybininko) specialybės III kurso SAP 15/2 grupės moksleivis Tadas Baltijus pristatė savo fotografijos parodą „Ėjimas“. Parodoje eksponuojama 12 darbų.
Tai jau trečioji šio moksleivio paroda, eksponuojama Statybos skyriaus skaitykloje. Iš viso jaunasis fotografas jau yra surengęs 10 parodų.
Savo fotografijose Tadas perteikė kasdienybės fragmentus, kupinus paslaptingumo, jaukumo. Kiekviena fotografija - tai vis nauja istorija, kuri jaučiama širdimi. Įprastuose daiktuose atsiskleidžia naujos daiktams suteiktos prasmės. Subtilus žavesys sukuriamas derinant juodai baltus tonus ir pustonius.
Pristatydamas parodą Tadas kalbėjo: „Įprastas pasaulis kupinas spalvų ir triukšmo, o šios parodos fotografijose atsiveria kita, lyg paslėpta tikrovė; fotoaparato objektyvas fiksuoja daug daugiau ir giliau. Po pasaulio triukšmu, skubėjimu, akinančiomis spalvomis slypi ramios meditacijos erdvės, kurios tik jautria širdimi nujaučiamos. Čia puikiai tinka rašytojo Antoine de Saint-Exupery mintis, jog matyti galima tik širdimi, o tai, kas svarbiausia, nematoma akimis. Norėčiau, kad nors dalis mano darbų pasiliktų Jūsų atmintyje.“

Kviečiu aplankyti Tado fotografijos parodą ir pasigrožėti išskirtiniais vaizdais.


Bibliotekininkė Regina Matulienė


 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x