Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Integruota anglų kalbos pamoka bibliotekoje, skirta Europos Sąjungos dienai

2017 05 10


 Gegužės 9 d. Statybos skyriaus bibliotekoje I kurso apdailininko (statybininko) specialybės SAP 16/2 gr. mokiniams pravesta integruota anglų kalbos pamoka „Europa ir Aš“.
Pamokos pradžioje bibliotekininkė Regina Matulienė pristatė knygas, kuriose galima rasti visą informaciją apie Europą, supažindino su Europos Sąjungos sukūrimo istorija.
Anglų kalbos mokytoja Natalija Abrosimova angliškai mokiniams pristatė naujus Europos Sąjungos terminus, o anglų kalbos mokytoja Ina Šidlauskienė skyrė mokiniams užduotis. Buvo pateiktas vienas posakis visomis Europos Sąjungos kalbomis. Atlikdami šią užduotį, mokiniai turėjo atpažinti Europos Sąjungos kalbas. Ugdytiniai pažymėjo žemėlapyje šalis ir nustatė šalių vėliavas, taip pat sprendė kryžiažodį.

Integruotoje pamokoje mokiniai, pasiskirstę grupėmis, turėjo progą pasivaržyti tarpusavyje ir parodyti, ką žino apie Europos Sąjungą, o kalbėdami angliškai - lavinti kalbinius įgūdžius.

Bibliotekininkė Regina Matulienė

 

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x