Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Statybos skyrius

Statybininkų g. 23, LT-76179 Šiauliai
Tel. (8 41) 55 28 72
Faks. (8 41) 55 28 72
El. paštas statybos.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Laimėjimas respublikiniame studentų inžinerinės grafikos ir kompiuterinės grafikos konkurse

2017 05 09


 Š.m. gegužės 4 d. Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakultete vyko respublikinis aukštųjų mokyklų studentų inžinerinės ir kompiuterinės grafikos konkursas. Konkurse kartu su atstovais iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės kolegijų ir profesinių mokyklų varžėsi ir Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriaus mokiniai Marina Žilinskaja ir Gintaras Gasėnas. Kompiuterinės grafikos rungtyje M. Žilinskaja greičiausiai ir be klaidų atliko projektavimo 3D aplinkoje užduotį ir pelnytai užėmė I vietą (profesijos mokytoja Irena Urmonienė). Inžinerinės grafikos rungtyje sėkmingai pasirodė ir G. Gasėnas, kurio darbas įvertintas 79 taškais iš 100 galimų, tačiau tarp prizininkų nepateko (profesijos mokytojai B. Gedgaudienė ir L. Briedis). Sveikiname konkurso nugalėtoją Mariną Žilinskają ir jos profesijos mokytoją.
Geri mokinių pasiekimai konkurse patvirtina aukštą ir kokybišką kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo lygį Šiaulių profesinio rengimo centre.

!Baner-VMokykla.png
Screenshot_1.png
Plakatas-Savo-keliu.jpg

Stojantieji, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir ketinantys mokytis apdailininko (statybininko) specialybės Šiaulių profesinio rengimo centre, prašymą LAMA BPO sistemoje gali pateikti jau dabar.
Eiti į LAMA BPO...>>
Informacija tel. 8656 69020x